Leden 2009

Koni

10. ledna 2009 v 13:32 | lenka......xD

Lebky

9. ledna 2009 v 18:18 | Leni4Qa


Vtipy

2. ledna 2009 v 14:45 | lenka......xD

Přijde blondýna domů a druhá se jí hned ptá:"Hele tak co udělala jsi ten řidičák?"Ne ale vyrazili mě od zkoušky ale chápeš to ?Přijedu ke kruháči a tam je napsáno 30 ,tak jsem to třicetkrát objela a stejně mě vyrazili"a druhá na to " A nespletla ses při tom počítání ?"Dvě blondýnky hledají v lese vánoční stromeček.Asi po 2 hodinovém hledání:"Tak co našla si ho?"Ne"Tak víš co vezmem nějakej bez ozdob."


Stojí dvě kamarádky blondýny na mostě a baví se spolu: "Ty, hele co myslíš, že je pod námi za řeku?" a ta druhá: "No to bude buď Vltava, Labe nebo Olše." Po chvíli přemýšlení jedna vykřikne: "Tak víš co? Já tam skočím a to člověk pozná v jaký je řece ne?" Obě blondýny jen souhlasí. Jak tedy dořekne tak učiní. Druhá blondýna čeká nahoře... čeká... .čeká 10minut, 20minut, 1hodinu ... V tom se někdo sápe z příkopu a blondýna poznává svou kamarádku .... vyleze celá od krve, polámaná a křičí: "Ty krááááávo. Dálnice na Brno!!!"
Blondýnka se ptá na ulici: "Pane, prosím vás, kolik je hodin?" "Je čtvrt na čtyři." Blondýnka jen kroutí očima a říká: "Víte, to je divné. Ptám se na tohle celý den a pokaždé dostanu jinou odpověď."Blondýnka stojí u brány parku a čte si tabulku VSTUP JEN SE PSEM NA VODÍTKU.

Zamyslí se a pak přemýšlí: "Nějaký špagát bych našla, ale kde seženu psa?"

__flashReplacement__